firmowe pożyczki hipoteczne

Pożyczki pod nieruchomość bez BIK, KRD, oddłużeniowe hipoteczne pod zastaw nieruchomości na spłatę długów, komornika, windykacji i zajęć na nieruchomości. Pożyczki hipoteczne bez BIK. Oddłużeniowe pożyczki pod zastaw nieruchomości. Pożyczka hipoteczna oddłużeniowa. Pożyczki hipoteczne dla zadłużonych. Pożyczki pod zastaw mieszkania, domu i innych nieruchomości. Pożyczki oddłużeniowe bez BIK. Pożyczki hipoteczne poza bankowe. Pożyczki poza bankowe pod nieruchomość. Pożyczki hipoteczne dla firm.

Obsługujemy Klientów z całej Polski

Szczegóły oferty:

Pożyczka oddłużeniowa pod hipotekę, spłacamy banki, skoki, komorników, windykacje

rata kapitałowo - odsetkowa taka jak w pożyczce bankowej

okres spłaty 10 lat oferta specjalna

do 60% wartości nieruchomości

nie stosujemy przewłaszczenia, zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki, tak jak robią to banki

w przypadku zajęcia komorniczego i innych czynników stosujemy przewłaszczenie na czas trwania pożyczki

nieruchomość pozostaje Twoją własnością

oprocentowanie 10% w skali roku plus prowizja za udzielenie

bez przed wpłat

bez zaliczek

bez opłat za wniosek

szybka decyzja

uczciwie i profesjonalnie

ostatnia rata zamyka pożyczkę

oddłużamy i pomagamy wyjść na prostą

dla firm na szybką inwestycje

pożyczka nie trafia do BIK

bez BIK, KRD, BR, BIG

spłacamy INWESTORÓW

bez przewłaszczeń

bez zdolności

raty jak bankowe

na oddłużenie lub inwestycji

 

Oferta dla firm pożyczek hipotecznych dla firm:

- bez ZUS i US - bez PIT - bez baz BIK, KRD, BIG - szybko na dział 2 i 4 księgi wieczystej - dział 2 (przeniesienie praw własności na czas trwania pożyczki przy pozostaniu przy władaniu nieruchomości) - dział 4 (ustanowienie hipoteki w księdze wieczystej - pozostajesz cały czas właścicielem nieruchomości)

Każdy Klient jest obsługiwany - po pierwszym telefonie przedstawiam wstępne warunki o ile oczywiście Klient ma szanse na finansowanie Gwarantuje profesjonalne doradztwo Prowadzimy Klienta od początku sprawy do samej wypłaty

finansowanie


Zajmujemy się finansowaniem pozabankowym działalności jednoosobowych oraz spółek pod zabezpieczenie hipoteczne. W ofercie naszej firmy zajdziecie Państwo produkty finansowe jakie jak pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczki hipoteczne bez BIK i KRD jak również ZUS i US, leasingu zwrotnego nieruchomości, zakupu na fakturę VAT z najmem. Specjalizujemy się w finansowaniu hipotecznym już od 12 lat i staramy się być profesjonalistami w swojej branży. Zabezpieczeniem transakcji jest hipoteka ustanowiona w dziale 4 księgi wieczystej, przewłaszczenie na zabezpieczenie czyli dział 2 księgi wieczystej, umowa kupna na fakturę VAT z najmem i odkupem. Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości charakteryzują się tym, że bazy dłużników nie są powodem odmowy finansowania. Spłacamy długi firmowe takie jak nieopłacone faktury, kredyty, pożyczki, ZUS, US, leasingi i inne zobowiązania przeterminowane. Poniżej rozpisaliśmy poszczególne produkty finansowe finansowanie prywatnego i pozabankowego pod nieruchomość.

leasing zwrotny nieruchomości


Leasing zwrotny nieruchomości to finansowanie, które ma zastosowanie w przypadku potrzeby rozłożenia na dłuższy czas długu. Okres spłaty leasingu nieruchomości to maksymalnie 10 lat. Leasing te jest udzielany bez bazy BIK i KRD. Przy tym finansowaniu następuje przeniesienie własności na firmę finansującą na czas trwania finansowania. Leasing może być udzielony w tylko wybranych dużych miastach i lokalizacjach ekonomicznie strategicznych. Leasingobiorca otrzymuje co miesiąc fakturę, cały koszt leasingu może wliczyć w koszt prowadzonej działalności gospodarczej. Przy leasingu nieruchomości bez BIK, KRD, ZUS i US możemy płacić ratę tylko odsetkową, wtedy mamy wykup nieruchomości na koniec umowy, pełną ratę kapitałowo - odsetkową, gdzie wykup jest ostatnią ratą. Mamy również możliwość regulacji raty odsetkowej. Im większa rata odsetkowa, tym spłacamy nie tylko odsetki ale i część kapitału co na koniec harmonogramu spłat daje nam mniejszy wykup.

Pożyczki hipoteczne dla firm bez ZUS i US, BIK i KRD


Pożyczki hipoteczne bez BIK, to finansowanie dla osób nie mogących otrzymać finansowania w banku w tej chwili. Hipoteki dla firm mogą być udzielone bez BIK i KRD na spłatę zaległości w ZUS i US, niezapłaconych faktur i leasingów oraz na inwestycje. Pożyczka ta może być przeznaczona również na inwestycje, jak i bieżące potrzeby firmy. Finansowanie jest udzielane na okres roku z możliwością przedłużenia na kolejny rok lub w wybranych ofertach nawet na okres 10 lat. Raty jakie płacimy przy pożyczce hipoteczne firmowej bez BIK mogą być wliczone jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej. Raty są odsetkowe lub kapitałowo - odsetkowe. Przy racie odsetkowej spłacamy w 12 ratach odsetki ustawowe 10%, natomiast w przypadku rat kapitałowo - odsetkowych oprócz samych odsetek ustawowych spłacamy również prowizję za udzielenie finansowania. W zależności od lokalizacji nieruchomości pożyczki hipoteczne dla firm są udzielane od roku czasu do 10 lat.

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości


Pożyczki z ofertą podobną jak pożyczki hipoteczne bez BIK i KRD, jak również bez ZUS i US, ale dodatkowo możemy spłacać komornika. Zabezpieczeniem może być hipoteka czyli dział 4 księgi wieczystej, jak również przy większych i bardziej skomplikowanych sytuacjach przewłaszczenie na zabezpieczenie czyli na dział 2 księgi wieczystej. Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości mogą tak jak hipoteczne firmowe być udzielone na bieżące potrzeby firmy, spłatę długów firmowych, inwestycje w firmie. Koszy pożyczki mogą być wliczone w koszt prowadzenia firmy. Okres spłaty pożyczki pod zastaw nieruchomości to 1 rok z możliwością przedłużenia lub w wyjątkowych okolicznościach do 10 lat. Raty mamy odsetkowe i kapitałowo - odsetkowe.

produnkty finansowe pozabankowe dla firm

 

Pożyczki hipoteczne bez BIK dla firm
Pożyczki hipoteczne bez BIK, KRD, ZUS i US dla firm
Pożyczki oddłużeniowe i inwestycyjne dla firm pod hipotekę
Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm
Pozabankowe pod zastaw nieruchomości dla firm
Firmowe hipoteki bez BIK
Pożyczki oddłużeniowe dla firm
Pozabankowe hipoteki dla firm
Pozabankowe finansowanie firm
Leasing zwrotny nieruchomości bez BIK
Pożyczki firmowe pod nieruchomość

KONTAKT

mob +48 515 402 038

e-mail biuro@pozyczkipodnieruchomosc.pl

net www.pozyczkipodnieruchomosc.pl

house&credit Piotr Tański

84-200 Wejherowo

ul. Jaśminowa 8

NIP 588 222 92 90

poń - piątek 9.00 - 20.00

sob 10.00 - 15.00

 

pozabankowe pożyczki pod nieruchomość

pożyczki hipoteczne bez BIK

pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość

leasing zwrotny nieruchomości

skup nieruchomości

obrót nowymi nieruchomościami