LEASING NIERUCHOMOŚCI BEZ BIK I KRD

W ofercie leasingu nieruchomości bez BIK i KRD wyróżniamy dwa rodzaje leasingu nieruchomości: leasing nieruchomości i leasing nieruchomości zwrotny. Z oferty leasingu nieruchomości bez BIK i KRD mogę skorzystać zarówno firmy (jednoosobowe, spółki cywilne i komandytowe, spółki prawa handlowego) jak i osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. W przypadku obu leasingów nie sprawdzamy bazy BIK, KRD, BIG oraz BR (bankowy rejestr). Nie sprawdzamy fizycznie zdolności kredytowej czyli nie weryfikujemy dokumentów dochodowych. Zdolność kredytowa wyliczana jest z oświadczeń o dochodach oraz prognoz z przyszłych dochodów. Możemy finansować zabezpieczając się zarówno na domach, mieszkaniach, działkach jak i lokalach. Ważną sprawą jest to, że finansowaniu podlegają tylko i wyłącznie nieruchomości z takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Trójmiasto i lokalizacje atrakcyjne i strategiczne np. nadmorskie. 

Leasing nieruchomość polega na zakupieniu nieruchomości przez instytucje finansującą do 50% wartości inwestycji. Oznacza to to, że brakujący wkład musi wnieść pożyczkobiorca. Na czas trwania zobowiązania właścicielem nieruchomości jest fundusz leasingowy.

Leasing zwrotny nieruchomość to finansowanie podobne do pożyczki pod zastaw nieruchomości bez sprawdzania baz. Finansowanie jest przeznaczone dla osób fizycznych jak i firm. Finansowanie może być wykorzystane na cel dowolny, między innymi również na spłatę długów, komornika, windykacji. Na czas trwania zobowiązania następuje przeniesienie własności do działu drugiego księgi wieczystej. Należy pamiętać, że nie jest sprzedaż. Fundusz nie wymeldowuje ale nie może sprzedać nieruchomości. Nie może wykonywać żadnych ruchów na czas trwania umowy leasingu. Pożyczkobiorca jest cały czas we władaniu nieruchomością i jej posiadaniu.  Krótka oferta leasingu nieruchomości bez BIK:

Obsługujemy Klientów z całej Polski

Szczegóły oferty:

Leasing hipoteczny bez BIK (oddłużenie), spłacamy banki, skoki, komorników, windykacje

rata kapitałowo - odsetkowa taka jak w pożyczce bankowej

okres spłaty 10 lat oferta specjalna

do 60% wartości nieruchomości

oprocentowanie 10% w skali roku plus prowizja za udzielenie

bez przed wpłat

bez zaliczek

bez opłat za wniosek

szybka decyzja

uczciwie i profesjonalnie

ostatnia rata zamyka pożyczkę

oddłużamy i pomagamy wyjść na prostą

dla firm na szybką inwestycje

pożyczka nie trafia do BIK

bez BIK, KRD, BR, BIG

spłacamy INWESTORÓW

bez przewłaszczeń

bez zdolności

raty jak bankowe

na oddłużenie lub inwestycji

 

Oferta leasingu hipotecznego dla firm:

- bez ZUS i US - bez PIT - bez baz BIK, KRD, BIG - szybko na dział 2 i 4 księgi wieczystej - dział 2 (przeniesienie praw własności na czas trwania pożyczki przy pozostaniu przy władaniu nieruchomości) - dział 4 (ustanowienie hipoteki w księdze wieczystej - pozostajesz cały czas właścicielem nieruchomości)

Każdy Klient jest obsługiwany - po pierwszym telefonie przedstawiam wstępne warunki o ile oczywiście Klient ma szanse na finansowanie Gwarantuje profesjonalne doradztwo Prowadzimy Klienta od początku sprawy do samej wypłaty

 

Net: www.pozyczkipodnieruchomosc.pl 

E-mail: houseandcredit2017@gmail.com

Tel: 515 402 038

KONTAKT

+ 48 515 402 038 84-200 Wejherowo

Ul. Jaśminowa 8

NIP 588 222 92 90

E-mail: houseandcredit2017@gmail.com

House&Credit Piotr Tański