POŻYCZKI HIPOTECZNE BEZ BIK

Pożyczki hipoteczne bez BIK są produktem finansowym zarówno dla osób fizycznych jak firm. W ofercie posiadamy pożyczkę hipoteczną pozabankową pod zastaw nieruchomości, jak i pożyczki hipoteczne bankowe. Pożyczka hipoteczna bankowa jest skierowana dla Klientów ze zdolnością kredytową lub dla tych gdzie można taką zdolność uzyskać. Honorowane są opóźnienia w BIK, jednak nie przekraczające 90 dni. Klient może mieć większe opóźnienia w BIK, ale muszą to być sprawy, które wydarzyły się kiedyś. Czas jaki upłyną od momentu kiedy zobowiązania zostały spłacone już jest dość zaszły więc bank może "przymknąć oko" na fakt, że taka sytuacja w ogóle miała miejsce. Każdy taki wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i każdy wniosek jest rozpatrywany pojedynczo. Decyzję o zgodzie na finansowanie wydaje człowiek, nie komputer więc każdą sprawę możemy rozpatrywać i wyjaśniać na korzyść Klienta. W przypadku trudniejszych spraw, takich jak bieżąca windykacja, komornik, duże opóźnienia powyżej 90 dni na bieżących kredytach, które są w trakcie spłaty, możemy finansować pożyczkami hipotecznymi bez BIK czyli innymi słowy prywatna pożyczka hipoteczna na spłatę zadłużeń. Taka pożyczka hipoteczna oddłużeniowa nie wymaga jak w banku badania zdolności czyli jest bez zdolności kredytowej. Nie wymagane są zaświadczenia o dochodach więc jest pożyczką pod zastaw bez dochodu. Prywatna pożyczka dla zadłużonych udzielana jest na rok czasu z możliwością przedłużenia na kolejny rok. Pożyczka może być przedłużana na kolejne lata, ale w związku z faktem, że jest to pożyczka oddłużeniowa to po spłacie długów proponuję refinans takiej pożyczki do banku. W momencie kiedy środki  pożyczki prywatnej pod zastaw spłacą Państwa długi można od razu przechodzić do wyczyszczenia bazy BIK. Jeśli zadłużenia nie były jeszcze tak wielkie możemy od razu przejść do transferu zobowiązania pozabankowego na zobowiązanie bankowe. Wszystko dla Klientów przygotowuje i pomagam w refinansie zobowiązań.  W przypadku pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK jak i pożyczki hipotecznej bankowej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, opłat za wniosek ani zaliczek. Naszym jedynym wynagrodzeniem za wniesioną pracę jest prowizja za pośrednictwo kredytowe pobierana pod załatwieniu sprawy. Proszę pamiętać, że wszelkie opłaty zawsze powinny być wnoszone po wypłacie pożyczki, nigdy wcześniej. Jeśli ktoś Państwa będzie namawiał na wnoszenie przed wpłat, proszę tego nie robić. To jest nie uczciwe i podnosi ryzyko, że cała próba pośrednictwa będzie oszustwem a do transakcji podpisania umowy pożyczki hipotecznej w ogóle nie dojdzie.

Oto skrócona oferta finansowa, każdy Klient jest obsługiwany indywidualnie i nie jest traktowany jako "tabelka":

 

Pożyczka oddłużeniowa pod hipotekę, spłacamy banki, skoki, komorników, windykacje

rata kapitałowo - odsetkowa taka jak w pożyczce bankowej

okres spłaty 10 lat oferta specjalna

do 60% wartości nieruchomości

nie stosujemy przewłaszczenia, zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki, tak jak robią to banki

w przypadku zajęcia komorniczego i innych czynników stosujemy przewłaszczenie na czas trwania pożyczki

nieruchomość pozostaje Twoją własnością

oprocentowanie 10% w skali roku plus prowizja za udzielenie

bez przed wpłat

bez zaliczek

bez opłat za wniosek

szybka decyzja

uczciwie i profesjonalnie

ostatnia rata zamyka pożyczkę

oddłużamy i pomagamy wyjść na prostą

dla firm na szybką inwestycje

pożyczka nie trafia do BIK

bez BIK, KRD, BR, BIG

spłacamy INWESTORÓW

bez przewłaszczeń

bez zdolności

raty jak bankowe

na oddłużenie lub inwestycji

 

Oferta dla firm pożyczek hipotecznych dla firm:

- bez ZUS i US - bez PIT - bez baz BIK, KRD, BIG - szybko na dział 2 i 4 księgi wieczystej - dział 2 (przeniesienie praw własności na czas trwania pożyczki przy pozostaniu przy władaniu nieruchomości) - dział 4 (ustanowienie hipoteki w księdze wieczystej - pozostajesz cały czas właścicielem nieruchomości)

ZASADA DZIAŁANIA ODDŁUŻEŃ

Otrzymujesz pożyczkę na spłatę długów

Usuwasz wpisy w BIK przez kancelarię prawną

Strasz się o kredyt w Banku

=> Przez cały okres spłaty pożyczki nieruchomość jest Twoja

=> nie wymeldowujemy

=> nie każemy się wyprowadzać

Naszym wzorem do działania są Banki podlegające pod Prawo Bankowe i od nich bierzemy przykład Proszę pamiętać: obsługujemy Klientów z całej Polski, nie pobieramy przed wpłat ani zaliczek, dla bezpieczeństwa transakcji umów pożyczki hipotecznej bez BIK współpracujemy tylko z dużymi i zaufanymi podmiotami finansowymi tak aby pożyczka pod zastaw nieruchomości i umowa jaką ona zawiera była czytelna a strona udzielająca pożyczki postępowała zgodnie z zapisami niniejszej umowy. Dbamy i chronimy za równo stronę udzielającą jak i pożyczającą. Cały czas w trakcie trwania umowy jestem do dyspozycji telefonicznej, odpowiem i wytłumaczą wszelkie niezrozumiałe sytuacje Pozdrawiam Piotr Tański Właściciel specjalista ds. finansów telefon 515402038 e-mail: houseandcredit2017@gmail.com net: www.pozyczkipodnieruchomosc.pl  

KONTAKT

+ 48 515 402 038 84-200 Wejherowo

Ul. Jaśminowa 8

NIP 588 222 92 90

E-mail: houseandcredit2017@gmail.com

House&Credit Piotr Tański