pożyczki hipoteczne bez BIK i KRD, ZUS i US

Pożyczki hipoteczne bez BIK są produktem finansowym zarówno dla osób fizycznych jak firm. W ofercie posiadamy pożyczkę hipoteczną poza bankową pod zastaw nieruchomości, jak i pożyczki hipoteczne bankowe. Pożyczka hipoteczna bankowa jest skierowana dla Klientów ze zdolnością kredytową lub dla tych gdzie można taką zdolność uzyskać. Honorowane są opóźnienia w BIK, jednak nie przekraczające 90 dni. Klient może mieć większe opóźnienia w BIK, ale muszą to być sprawy, które wydarzyły się kiedyś. 

poza bankowe finansowanie firm bez BIK, KRD, ZUS i US

Każdy taki wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i każdy wniosek jest rozpatrywany pojedynczo. Decyzję o zgodzie na finansowanie wydaje człowiek, nie komputer więc każdą sprawę możemy rozpatrywać i wyjaśniać na korzyść Klienta. W przypadku trudniejszych spraw, takich jak bieżąca windykacja, komornik, duże opóźnienia powyżej 90 dni na bieżących kredytach, które są w trakcie spłaty, możemy finansować pożyczkami hipotecznymi bez BIK czyli innymi słowy prywatna pożyczka hipoteczna na spłatę zadłużeń. Taka pożyczka hipoteczna oddłużeniowa nie wymaga jak w banku badania zdolności czyli jest bez zdolności kredytowej. Nie wymagane są zaświadczenia o dochodach więc jest pożyczką pod zastaw bez dochodu. Prywatna pożyczka dla zadłużonych udzielana jest na rok czasu z możliwością przedłużenia na kolejny rok. Pożyczka może być przedłużana na kolejne lata, ale w związku z faktem, że jest to pożyczka oddłużeniowa to po spłacie długów proponuję refinans takiej pożyczki do banku. W momencie kiedy środki  pożyczki prywatnej pod zastaw spłacą Państwa długi można od razu przechodzić do wyczyszczenia bazy BIK. Jeśli zadłużenia nie były jeszcze tak wielkie możemy od razu przejść do transferu zobowiązania poza bankowego na zobowiązanie bankowe. Wszystko dla Klientów przygotowuje i pomagam w refinansie zobowiązań. W przypadku pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK jak i pożyczki hipotecznej bankowej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, opłat za wniosek ani zaliczek. Naszym jedynym wynagrodzeniem za wniesioną pracę jest prowizja za pośrednictwo kredytowe pobierana pod załatwieniu sprawy. Proszę pamiętać, że wszelkie opłaty zawsze powinny być wnoszone po wypłacie pożyczki, nigdy wcześniej. Jeśli ktoś Państwa będzie namawiał na wnoszenie przed wpłat, proszę tego nie robić. To jest nie uczciwe i podnosi ryzyko, że cała próba pośrednictwa będzie oszustwem a do transakcji podpisania umowy pożyczki hipotecznej w ogóle nie dojdzie.

profesjonalizm

Naszym wzorem do działania są Banki podlegające pod Prawo Bankowe i od nich bierzemy przykład Proszę pamiętać: obsługujemy Klientów z całej Polski, nie pobieramy przed wpłat ani zaliczek, dla bezpieczeństwa transakcji umów pożyczki hipotecznej bez BIK współpracujemy tylko z dużymi i zaufanymi podmiotami finansowymi tak aby pożyczka pod zastaw nieruchomości i umowa jaką ona zawiera była czytelna a strona udzielająca pożyczki postępowała zgodnie z zapisami niniejszej umowy. Dbamy i chronimy za równo stronę udzielającą jak i pożyczającą. Cały czas w trakcie trwania umowy jestem do dyspozycji telefonicznej, odpowiem i wytłumaczą wszelkie niezrozumiałe sytuacje
 

KONTAKT

mob +48 794 773 003

e-mail biuro@pozyczkipodnieruchomosc.pl

net www.pozyczkipodnieruchomosc.pl

house&credit Piotr Tański

84-200 Wejherowo

ul. Jaśminowa 8

NIP 588 222 92 90

poń - piątek 9.00 - 20.00

sob 10.00 - 15.00

 

poza bankowe pożyczki pod nieruchomość

pożyczki hipoteczne bez BIK

pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość

leasing zwrotny nieruchomości

skup nieruchomości

obrót nowymi nieruchomościami