pożyczki pod oddłużeniowe nieruchomość

Pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość, finansowanie na spłatę długów, komornika i windykacji. Nie sprawdzamy bazy BIK i KRD. Spłacamy zadłużenia na nieruchomości, zatrzymujemy licytacje komornicze, spłacamy urzędy ZUS i US na nieruchomości.  Jest to oferta finansowa skierowana dla Klientów posiadających nieruchomość, który popadli w kłopoty finansowe. Pożyczka pod zastaw czyli pożyczka pod zastaw nieruchomości może być zabezpieczona na nieruchomości takimi jak mieszkanie oraz na domu, działki budowlanej. Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik przeznaczana jest na spłatę długów. Pożyczką pod zastaw możemy spłacać komornika, windykacje i wszelkie długi na nieruchomości. Pożyczką oddłużeniową spłacimy wszystkie długi i możemy otrzymać dodatkową gotówkę. Pożyczkę możesz otrzymać bez dochodu, nie musisz przedstawiać dokumentów dochodowych. Dlatego gdyż jest to pożyczka prywatna bez baz, poza bankowa więc zdolność kredytowa badana jest w inny sposób niż w bankach. Trudne finansowanie opiera się na zabezpieczeniu pożyczki, czyli na nieruchomości. Akceptowane są działki budowlane, lokale mieszkalne (mieszkania), lokale usługowe oraz domy. Nie boimy się nieruchomości nietypowych. Posiadając nieruchomość nietypową, takie jak posiadłości czy pensjonaty i hotele. Nie mamy ograniczeń kwotowych, jedynym ograniczeniem otrzymaniem pożyczki hipotecznej bez BIK jest wartość zabezpieczenia. W wyjątkowych przypadkach możemy pożyczyć maksymalnie do 80% wartości nieruchomości. Pożyczka prywatna pod hipotekę udzielania jest na rok z możliwością przedłużenia. Istnieje możliwość podpisania od razu na okres dłuższy, maksymalnie do 10 lat. Prywatna pożyczka hipoteczna może być udzielona również dla firm. Dokładny opis pożyczki pod zastaw dla firmy znajdziecie Państwo w inne podstronie. Finansowanie pozabankowe nie jest finansowaniem docelowym.

Inna propozycja finansowa oddłużeniowa:

Leasing zwrotny nieruchomości

Środki z leasingu zwrotnego nieruchomości, mogą być wykorzystane na cel dowolny. Mogą być również wykorzystane na cele inwestycyjne, ale i również podobnie jak pożyczki oddłużeniowa pod zastaw nieruchomości na cele oddłużeniowe. Zabezpieczamy się również na nieruchomościach obciążonych hipoteką, zajęciem komorniczym, windykacją, zusem i urzędem skarbowym. Spłacamy wszystko i dokładamy gotówkę wedle życzenia leasingobiorcy. Jednym słowem - masz zabezpieczenie to masz kasę. Przed podpisanie umowy ustalamy termin spłaty, cel finansowania oraz w jakich sposób i z jakich środków leasingobiorca zwróci pożyczone pieniądze. Leasing można spłacić zarówno z wolne gotówki jaki i istnieje odkup za pomocą kredytu bankowego mieszkaniowego. Leasingobiorca odkupuje od firmy leasingowej nieruchomość kredytem mieszkaniowym bankowym. Do otrzymania finansowania musisz być właścicielem nieruchomości lub posiadać zgodę jeśli nieruchomości jest własnością osoby trzeciej i ta osoba też musi się pojawić na podpisaniu umowy. Zasada udzielania finansowania polega na przeniesieniu własności nieruchomości na firmę leasingową np. aktem kupna - sprzedaży spisywaną u notariusza i podpisaniem umowy leasingowej na wyznaczony okres. W tym czasie płacisz czynsz firmie leasingowej za leasingowanie nieruchomości. Właścicielem jest firma leasingowa, ale Ty pozostajesz we władaniu nieruchomością i pozostajesz w zamieszkiwanej nieruchomości zameldowanym. Nie wyprowadzasz się z nieruchomości na czas trwania umowy i po zakończeniu umowy leasingowej odkupujesz nieruchomość lub sprzedajesz z firmą leasingową a różnicę wynikającą z kwoty zwrotu do wartości transakcji sprzedaży otrzymujesz przelewem w dniu aktu. Wszystkie transakcje są bezpieczne, gdyż podpisywane u notariusza i kontrolowane przez niego aby treść była zgodna z obowiązującym prawem.

Opis oferty podobny do pożyczki oddłużeniowej pod nieruchomość bez BIK:

Leasing zwrotny nieruchomości, spłacamy banki, skoki, komorników, windykacje

okres spłaty 10 lat oferta specjalna

do 60% wartości nieruchomości

oprocentowanie 10% w skali roku plus prowizja za udzielenie

bez przed wpłat

bez zaliczek

bez opłat za wniosek

szybka decyzja

uczciwie i profesjonalnie

oddłużamy i pomagamy wyjść na prostą

dla firm na szybką inwestycje

pożyczka nie trafia do BIK

bez BIK, KRD, BR, BIG

spłacamy INWESTORÓW

bez zdolności

na oddłużenie lub inwestycji

oferta pożyczek

Pożyczka oddłużeniowa pod hipotekę, spłacamy banki, skoki, komorników, windykacjerata kapitałowo - odsetkowa taka jak w pożyczce bankowej przy wybranych ofertachraty odsetkowe - niska rata aby wziać oddechokres spłaty 10 lat oferta specjalnaoferta standardowa okres 1 rok z mozliwoscią przedłuzeniado 60% wartości nieruchomościzabezpieczenie - przewłaszczenie na zabezpieczenie, hipoteka, faktura VATw przypadku zajęcia komorniczego i innych czynników stosujemy przewłaszczenie na czas trwania pożyczkinieruchomość pozostaje Twoją własnością przy hipoteceoprocentowanie 10% odsetek ustawowych plus prowizja za udzielenieoprocentowanie łączne RRSO od 20% do 50% w zależności od ofertyUCZCIWIE:bez przed wpłatbez zaliczekbez opłat za wniosekPROFESJONALNIE:szybka decyzjauczciwie i profesjonalnieJASNY UKŁAD:ostatnia rata zamyka pożyczkę przy pełnych ratachprzy ratach odsetkowych ostatnia rata balonowa z możliwością przedłużeniaoddłużamy i pomagamy wyjść na prostądla firm na szybką inwestycjepożyczka nie trafia do BIKbez BIK, KRD, BR, BIGspłacamy INWESTORÓWBEZPIECZEŃSTWObez przewłaszczeń - w razie windykacji postępujemy zgodnie z prawemwszystkie umowy są podpisywane u notariuszaotrzymujesz wcześniej taką samą umowę jaką będziesz podpisywałodpowiadamy na wszelkie pytaniaumowa jest jasna i permanentna ze strony pożyczkodawcy

Honorowane zabezpieczenia pożyczek pozabankowych pod nieruchomość

Mieszkania
Podstawowe dokumenty do decyzji wstępnej:
- zdjęcia mieszkania w środku, klatki schodowej i elewacji
- numer skięgi wieczystej
- informacje o mieszkańcach, czynszu i neruchomości

Domy
Podstawowe informacje do decyzji wstępnej:
- zdjęcia domu w środku i na zewnątrz
- nr księgi wieczystej
- informacje o nieruchomości, metrażu
- wypis z rejestru gruntów

Działki
Podstawowe informacje do decyzji wstepnej:
- nr księgo wieczystej
- wypis z rejestru gruntów
- informacje techniczne o działce, mediach

W tracie procesowania wniosku mogą pojawić inne dodatkowe dokumenty natury prawnej.

Ostateczna dokumentacja będzie przedstawiona po dokładnym przeanalizowaniu przez notariusza.


 

Podstawowymi dokumentami są:

- dokument potwierdzający prawa do własności

- dowody osobiste właścicieli nieruchomości

- pozostałe dokumenty są uzależnione od typu nieruchomości oraz formy zabezpieczenia


 

KONTAKT

mob +48 794 773 003

e-mail biuro@pozyczkipodnieruchomosc.pl

net www.pozyczkipodnieruchomosc.pl

house&credit Piotr Tański

84-200 Wejherowo

ul. Jaśminowa 8

NIP 588 222 92 90

poń - piątek 9.00 - 20.00

sob 10.00 - 15.00

 

poza bankowe pożyczki pod nieruchomość

pożyczki hipoteczne bez BIK

pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość

leasing zwrotny nieruchomości

skup nieruchomości

obrót nowymi nieruchomościami