Solutions for your

business

pożyczki pod zastaw nieruchomości

Oferujemy oferujemy pożyczki poza bankowe pod zastaw nieruchomości bez BIK. Jest to oferta finansowa skierowana dla Klientów posiadających nieruchomość, który popadli w kłopoty finansowe. Pożyczka pod zastaw czyli pożyczka pod zastaw nieruchomości może być zabezpieczona na nieruchomości takimi jak mieszkanie oraz na domu, działki budowlanej. Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik przeznaczana jest na spłatę długów. Pożyczką pod zastaw możemy spłacać komornika, windykacje i wszelkie długi na nieruchomości. Pożyczką oddłużeniową spłacimy wszystkie długi i możemy otrzymać dodatkową gotówkę. 

Prywatna pożyczka dla zadłużonych udzielana jest na rok czasu z możliwością przedłużenia na kolejny rok. Pożyczka może być przedłużana na kolejne lata, ale w związku z faktem, że jest to pożyczka oddłużeniowa to po spłacie długów proponuję refinans takiej pożyczki do banku. W momencie kiedy środki pożyczki prywatnej pod zastaw spłacą Państwa długi można od razu przechodzić do wyczyszczenia bazy BIK. Jeśli zadłużenia nie były jeszcze tak wielkie możemy od razu przejść do transferu zobowiązania poza bankowego na zobowiązanie bankowe. Wszystko dla Klientów przygotowuje i pomagam w refinansie zobowiązań.  W przypadku pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK jak i pożyczki hipotecznej bankowej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, opłat za wniosek ani zaliczek. Naszym jedynym wynagrodzeniem za wniesioną pracę jest prowizja za pośrednictwo kredytowe pobierana pod załatwieniu sprawy. Proszę pamiętać, że wszelkie opłaty zawsze powinny być wnoszone po wypłacie pożyczki, nigdy wcześniej. Jeśli ktoś Państwa będzie namawiał na wnoszenie przed wpłat, proszę tego nie robić. To jest nie uczciwe i podnosi ryzyko, że cała próba pośrednictwa będzie oszustwem a do transakcji podpisania umowy pożyczki hipotecznej w ogóle nie dojdzie.

 

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

 

Pożyczki pod zastaw nieruchomości są produktem finansowym poza bankowym dla firm jednoosobowych, spółek cywilnych, prawa handlowego - sp. z o.o. Finansujemy również nowe założone działalności gospodarcze i spółki oraz osoby, które chcą i planują założyć swoją pierwszą firmę. Pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być przeznaczone na cele inwestycyjne w firmie, bieżące potrzeby finansowe takie jak faktury, kredyty bankowe, wypłaty oraz spłatę długów. Cel oddłużeniowy głównie wykorzystywany jest na spłatę urzędu skarbowego i ZUS, faktury przeterminowane, leasingu firmowe. Poza bankowe finansowanie firm jest optymalne dla podmiotów gospodarczych, które nie chcą aby zobowiązanie było widoczne w bazie BIK i KRD pod czas obsługi długu. 

Finansowanie poza bankowe nie jest finansowaniem docelowym. Pożyczka oddłużeniowa pod zastaw nieruchomości jest finansowanie tymczasowym. Dzięki nie sprawdzania takich baz jak BIK, KRD oraz BIG a w przypadku firm z zadłużeniami w ZUS i US spłacamy długi. Krótki termin finansowania i większy koszt pożyczki poza bankowej za większe ryzyko skutkuje tym, że docelowym finansowaniem jest kredyt hipoteczny bankowy. Docelowo pomagając spłacać długi Klientów, czyszczę odpowiednie bazy pod spłaci zobowiązań i przenoszę na tańszy produkt czyli kredyty bankowy, który może być udzielony nawet na 30 lat.

Trudne finansowanie opiera się na zabezpieczeniu pożyczki, czyli na nieruchomości. Akceptowane są działki budowlane, lokale mieszkalne (mieszkania), lokale usługowe oraz domy. Nie boimy się nieruchomości nietypowych. Posiadając nieruchomość nietypową, takie jak posiadłości czy pensjonaty i hotele. Nie mamy ograniczeń kwotowych, jedynym ograniczeniem otrzymaniem pożyczki hipotecznej bez BIK jest wartość zabezpieczenia.

Opis oferty pożyczek pod zastaw nieruchomości


Pożyczka oddłużeniowa pod hipotekę, spłacamy banki, skoki, komorników, windykacjerata kapitałowo - odsetkowa taka jak w pożyczce bankowej przy wybranych ofertachraty odsetkowe - niska rata aby wziać oddechokres spłaty 10 lat oferta specjalnaoferta standardowa okres 1 rok z mozliwoscią przedłuzeniado 60% wartości nieruchomościzabezpieczenie - przewłaszczenie na zabezpieczenie, hipoteka, faktura VATw przypadku zajęcia komorniczego i innych czynników stosujemy przewłaszczenie na czas trwania pożyczkinieruchomość pozostaje Twoją własnością przy hipoteceoprocentowanie 10% odsetek ustawowych plus prowizja za udzielenieoprocentowanie łączne RRSO od 20% do 50% w zależności od ofertyUCZCIWIE:bez przed wpłatbez zaliczekbez opłat za wniosekPROFESJONALNIE:szybka decyzjauczciwie i profesjonalnieJASNY UKŁAD:ostatnia rata zamyka pożyczkę przy pełnych ratachprzy ratach odsetkowych ostatnia rata balonowa z możliwością przedłużeniaoddłużamy i pomagamy wyjść na prostądla firm na szybką inwestycjepożyczka nie trafia do BIKbez BIK, KRD, BR, BIGspłacamy INWESTORÓWBEZPIECZEŃSTWObez przewłaszczeń - w razie windykacji postępujemy zgodnie z prawemwszystkie umowy są podpisywane u notariuszaotrzymujesz wcześniej taką samą umowę jaką będziesz podpisywałodpowiadamy na wszelkie pytaniaumowa jest jasna i permanentna ze strony pożyczkodawcy 

leasing zwrotny nieruchomości

 

Leasing zwrotny nieruchomości działa podobnie jak leasing zwrotny pojazdów, czyli realizuje założenia instytucji finansującej w taki sposób: masz coś co możesz zastawić, masz kasę na co potrzebujesz. I to właśnie było powodem powstania takiego produktu finansowego.  Z oferty finansowej mogą skorzystać zarówno podmioty gospodarcze - działalności jednoosobowe i spółki prawa handlowego, ale i oczywiście osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Okres finansowania jest uzależniony od potrzeb Klienta i stosunku wartości zabezpieczenia do kwoty finansowania. Okres leasingu wynosi od 3 miesięcy do 10 lat. Finansujemy mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe i nieruchomości nietypowe w różnych lokalizacjach, dużych miastach i mniejszych miejscowościach, ale z punktu lokalizacyjnego, strategicznych dla gospodarki i ekonomii.  Dla przykładu Władysławowo jest małą miejscowością, ale położona jest w strategicznym miejscu dla handlu, ekonomii i turystyki.  Środki z leasingu zwrotnego nieruchomości, mogą być wykorzystane na cel dowolny. Mogą być również wykorzystane na cele inwestycyjne, ale i również podobnie jak pożyczki oddłużeniowa pod zastaw nieruchomości na cele oddłużeniowe. Zabezpieczamy się również na nieruchomościach obciążonych hipoteką, zajęciem komorniczym, windykacją, zusem i urzędem skarbowym. Spłacamy wszystko i dokładamy gotówkę wedle życzenia leasingobiorcy. 

Jednym słowem - masz zabezpieczenie to masz kasę. Przed podpisanie umowy ustalamy termin spłaty, cel finansowania oraz w jakich sposób i z jakich środków leasingobiorca zwróci pożyczone pieniądze. Leasing można spłacić zarówno z wolne gotówki jaki i istnieje odkup za pomocą kredytu bankowego mieszkaniowego. Leasingobiorca odkupuje od firmy leasingowej nieruchomość kredytem mieszkaniowym bankowym.

 

KONTAKT

mob +48 794 773 003

e-mail biuro@pozyczkipodnieruchomosc.pl

net www.pozyczkipodnieruchomosc.pl

house&credit Piotr Tański

84-200 Wejherowo

ul. Jaśminowa 8

NIP 588 222 92 90

poń - piątek 9.00 - 20.00

sob 10.00 - 15.00

 

poza bankowe pożyczki pod nieruchomość

pożyczki hipoteczne bez BIK

pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość

leasing zwrotny nieruchomości

skup nieruchomości

obrót nowymi nieruchomościami