Pożyczka hipoteczna dla firm

Szybko i bez zbędnych weryfikacji

W biznesie czas to pieniądz, dlatego pożyczki pozabankowe dla firm oferuję bez zbędnych weryfikacji.Szybka decyzja, nawet jeśli masz zadłużenie w BIK i KRD oraz długi w ZUS i US masz szanse na otrzymanie finansowania.
Warunkiem otrzymania środków na cele firmowe jest posiadanie nieruchomości jako zabezpieczenia finansowania.
Ważną kwestią jest, że moi inwestorzy i fundusze z jakimi współpracuję nie stosują żadnych przewłaszczeń.Jedynym zabezpieczeniem jest hipoteka na wzór banków oraz rygor 777 do umowy pożyczki.

Pożyczka pomostowa

Pożyczka pomostowa,

przeznaczona dla firm i przedsiębiorców potrzebujących środków na szybkie cele związane z bieżącą działalnością. Umowa na od roku do 3 lat, hipoteka, raty miesięczne odsetkowe, a na koniec umowy spłata kapitału. 
Środki mogą być np przeznaczone na spłatę zadłużeń, zaległych faktur, wpisów w bazach tak aby po spłacie przedsiębiorca mógł otrzymać w banku kredyt długoterminowy.

Pożyczka inwestycyjna

Pożyczka inwestycyjna,

udzielana na rok z możliwością przedłużenia na kolejny rok z ratami odsetkowymi i spłatą kapitału na koniec po zakończeniu inwestycji.

Zabezpieczenie to hipoteka, na wzór banku, rygor 777 dobrowolnego poddania się egzekucji.
Oferta skierowana dla firm na szybką inwestycję i zwrot z zainwestowanych środków.

Pożyczka ratalna

Pożyczka ratalna, długoterminowa,

udzielana na mniejsze kwoty, ale bez tzw. raty balonowej na koniec czyli spłaty kapitału udzielonego. Pożyczka jest udzielana w formie hipoteki z ratami kapitałowo - odsetkowymi na okres do 70 miesięcy, również dla nowych działalności, z harmonogramem spłat podobnych do harmonogramu kredytu bankowego.